U15B kljub porazu pokazali napredek

V četrtem kolu državnega prvenstva se je ekipa U15B podala na gostovanje v Nazarje. V prejšnjem krogu so zlatorogeci pokazali, da znajo odlično igrati košarko in so zabeležili prvo zmago v sezoni. Tudi tokrat so tekmo začeli odlično in borbeno ter posledično povedli 14:3. Nato se je malo zaustavilo in sledil je manjši padec kjer so domačini ujeli in tudi prevzeli vodstvo. Kljub padcu v drugi četrtini so zlatorogeci pokazali svoj pravi obraz in v drugem polčasu povsem enakovredno parirali domačemu moštvu. Rezultat na koncu ni tako pomemben kot dejstvo, da ekipa iz kroga v krog igra bolje.

KK NAZARJE INPUT: KK ZLATOROG 72:48 (10:14,27:7,19:12,16:15)

ZLATOROG: Lesjak 1, Minič, Kovač 4, Špiler, Ribežl 16, Glušič 7, Vlaović, Mumelj, Špan 8, Sluga, Mastnak1, Pirš 11

Še enkrat čestitke fantom za borbo pod obroči in se že veselimo naslednjih tekem, ki prihajajo. Tudi v naslednjem krogu ekipa odhaja na gostovanje tokrat v Rogaško Slatino.